Amsterdam 020 760 3760 - Rotterdam 010 760 3760 - Utrecht 030 760 3760 - Den Haag 0702092166 - Almere 0367603760

Vestigingen en openingstijden

U Break i Fix Amsterdam (Ten Katestraat)
Ten Katestraat 24 H
Amsterdam, Nederland 1053CG

Tijden: Maandag T/M Vrijdag: van 10:00 tot 18:00 Zaterdag : van 11:00 tot 16:00
+31207603760
Email: amsterdam@ubreakifix.nl

U Break i Fix Rotterdam
Schiedamseweg 44A
3025 AC Rotterdam

Tijden: Maandag T/M Vrijdag: van 11:00 tot 19:00 Zaterdag : van 11:00 tot 18:00
010 760 3 760
Email: rotterdam@ubreakifix.nl

U Break i Fix Utrecht
Wittevrouwenstraat 8
3512 CT Utrecht

Tijden: Maandag T/M Vrijdag: van 11:00 tot 19:00 Zaterdag : Gesloten
030 760 3 760
Email: utrecht@ubreakifix.nl

U Break i Fix Beverwijk
Parallelweg 124-09
1948 NN
Beverwijk

Tijden: Di T/M Zondag: van 12:00 tot 18:00
+31 6 111 00071
E/mail: beverwijk@ubreakifix.nl

U Break i Fix Almere
Schelvisstraat 38
1317SJ, Almere

Tijden: Maandag T/M Vrijdag: van 09:30 tot 18:00 Zaterdag : 9:30 tot 18:00
036 760 3 760
Email: almere@ubreakifix.nl

U Break i Fix Venray
Oude Oostrumseweg 19b
5802 CA, Venray

Tijden: Maandag T/M Vrijdag: van 10:30 tot 20:00 Zaterdag : 10:00 tot 17:00
06 439 360 07
Email: venray@ubreakifix.nl

Vestigingen en openingstijden. Hier kunt u U Break i Fix vestigingen zoeken alsmede openingstijden en de routebeschrijving raadplegen.

Vul uw postcode en/of uw plaats in en klik op “Vestiging zoeken”.

Uw postcode en/of uw plaats 
Afstand
Zoek op postcode, straat of plaats